Cennik i zasady współpracy

 

Cena za usługi księgowe uzależniona jest od liczby dokumentów, specyfiki transakcji gospodarczych, formy prawnej danej firmy, ilości pracowników oraz od ustalonego zakresu współpracy.
 

Wiem, że w dzisiejszych czasach każda chwila jest na wagę złota. Dlatego oferuję także możliwość współpracy bez konieczności osobistych wizyt w biurze w celu dostarczenia dokumentów. Dzięki możliwości wysyłki dokumentów drogą elektroniczną lub kurierem mogę obsługiwać firmy nie tylko z okolic Dobrodzienia jak również z całego kraju.
 
O zobowiązaniach podatkowych i wyniku finansowym z działalności gospodarczej, informuję mailowo lub telefonicznie wedle preferencji klienta.
 
Satysfakcja klienta to dla mnie priorytet, dlatego zawsze oddzwaniam oraz odpowiadam na maile w ciągu 24 godzin.

 

AGNIESZKA WÓJCIK

KONTAKT ZE MNĄ >

Biuro Rachunkowe Agnieszka Wójcik

ul. Opolska 5

46-380 Dobrodzień

tel.: +48 796-370-797

BIURO RACHUNKOWE

Jak pracuję?

 

Do współpracy podchodzę z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem, otaczając klientów dbałością o bezpieczeństwo podatkowe.

Wiem jak ważna w tym zawodzie jest dokładność, dlatego stawiam na jakość, aby każdy klient czuł się pewnie podczas współpracy z moim biurem.

 

Gwarantuję pełne zaangażowanie połączone z wysokim standardem świadczonych usług w oparciu o wymagane ustawowo procedury.

 

Moje atuty to przede wszystkim profesjonalizm, wszechstronna i kompleksowa oferta, a przede wszystkim indywidualne podejście do klienta.

 

Powierzając mi usługi księgowe zmniejszasz swoje obowiązki administracyjne, minimalizujesz koszty, ograniczasz ryzyko operacyjne i umożliwiasz sobie swobodę działania.

 

Zapraszam do zapoznawania się z ofertą mojego biura rachunkowego, kontaktu oraz współpracy.

Co mówią moi klienci

Andrzej S., Dobrodzień

Profesjonalne biuro rachunkowe, łatwy kontakt i obsługa klienta na najwyższym poziomie. P. Agnieszka posiada ogrom wiedzy i jest gotowa do pomocy w każdej sytuacji. Gorąco polecam!