Postaw na jakość i bezpieczeństwo

 

Mając na celu wysoką jakość świadczonych usług księgowych miło jest mi poinformować, że moje biuro zostało wpisane na listę Certyfikowanych Biur Rachunkowych w Polsce, co można sprawdzić na stronie Centrum Informacji Księgowej.

 

Posiadam również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług dając klientom pewność i bezpieczeństwo.

 

Swoje usługi wykonuję w oparciu o licencjonowane oprogramowania księgowe gwarantujące poprawność i dokładność sporządzanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywania danych.

 

Moja wiedza i doświadczenie to gwarancja należycie i rzetelnie wypełnionych obowiązków podatkowych i administracyjnych. 

 

Wspieram i odciążam klientów w wykonywaniu zobowiązań wobec Organów Administracji Publicznej.

 

AGNIESZKA WÓJCIK

KONTAKT ZE MNĄ >

Biuro Rachunkowe Agnieszka Wójcik

ul. Opolska 5

46-380 Dobrodzień

tel.: +48 796-370-797

BIURO RACHUNKOWE

O mnie

 

Nazywam się Agnieszka Wójcik i prowadzę biuro rachunkowe w Dobrodzieniu oraz współpracuję online z klientami z całej Polski.

Księgowa z pasją i doświadczeniem

 

Moje biuro powstało z zamiłowania do wykonywanej pracy, a także dzięki satysfakcji klientów z którymi współpracuję dłuższy czas.

 

Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku ekonomicznym. Swoją pracę zawodową w księgowości zaczęłam w 2010r., dlatego mam szerokie doświadczenie i praktykę w prowadzeniu dokumentacji księgowo-podatkowej.

 

Z racji tego, że w księgowości wciąż następują dynamiczne zmiany regulacji podatkowych, stale podnoszę swoje kompetencje i doskonalę swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach, kursach, czytając prasę fachową i śledząc serwisy księgowo-podatkowe.

Co mówią moi klienci

Profesjonalne biuro rachunkowe, łatwy kontakt i obsługa klienta na najwyższym poziomie. P. Agnieszka posiada ogrom wiedzy i jest gotowa do pomocy w każdej sytuacji. Gorąco polecam!

Andrzej S., Dobrodzień